Potravinové obaly a sanitární hygiena Foster


Vážení zákazníci,

nově jsme pro Vás připravili možnost nakoupit trvanlivé potraviny v rodinném balení prostředni našeho e-shopu.

V běžném období našim zákazníkům - především školám, školkám, hotelům a restauracím dodáváme produkty vysoké kvality v gastro baleních především z České republiky, Německa a Itálie. Bohužel, v současné době jsme v situaci, kdy naši zákazníci byli nuceni uzavřít své provozy, a Vy hledáte možnost jak omezit návštěvu obchodů.

Projděte si naši nabídku, vytvořte objednávku produktů, které potřebujete, my se s Vámi spojíme a domluvíme dodání.

Možnosti jsou:

- při objednávce nad 700,- Kč vč. DPH Vám zboží dovezeme po Plzni ZDARMA. Pro seniora nad 65 let se minimální objednávka pro dovoz ZDARMA snižuje na 400,- Kč. Položky dopravného v košíku si nevšímejte, na Vaší faktuře již nebude

- zboží si můžete osobně vyzvednout u našeho skladu v Plzni na Košutce. Zboží Vám naložíme rovnou do auta

- zboží Vám můžeme poslat zásilkovou službou PPL za standardních obchodních podmínek. Balíme balíky do cca 22 kg. Pokud bude obsah Vaší objednávky těžší, jsme nuceni Vám účtovat dopravné vícekrát.

Děkujeme za Vaši přízeň.

prodejna

Uvedené ceny, jsou maloobchodní, včetně DPH.

Nabízíme možnost nákupu na NÁHRADNÍ PLNÉNÍ, poskytnutí množstevních nebo zákaznických slev. Na našem e-shopu najdete výběr ze sortimentu. Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH. Fotografie uvedené u zboží mají pouze informativní charakter. Celou nabídku zboží najdete na www.foster.cz. Zboží můžete poptat telefonicky nebo e-mailem.

Těšíme se na Vás

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Nejnovější zboží